Boj s podpatky

23. března 2012 v 17:47 |  Tipy&Triky
Podpatky. Prodlužují nohy, dělají krásnou siuletu, je jich milion barev a druhů a jsou jedním slovem báječný! :)
Jenže naučit se na nich chodit je jako naučit malý děti chodit. Nejde to, nejde to ... pak se něco zlomí a je to jako chodit bosou nohou po trávě :).
Jedna moje kamarádkka měří jen 160cm, takže podpatky brala jako skvělou náhradu za svý úbytky krásy. Už tuhle zimu si koupila černý kozačky ke kolenům asi s 8mi centimetrovým podpatkem. Jejich bok zdobil červeý proužek a jedním slovem z nich byl každý paf a ona se stala středem pozornosti. Jen do doby, než na nich vyšla ze šaten. Její kotník se proměnil v točící káču a zakopla hned na prvním schodě. A tak se z hvězdy stala hromádka neštěstí ...
Trénuj!
Jo. Snažením dojdeš ke hvězdám a to platí i tady. Vytáhni nový botky z krabice, nazuj si je na nožku a projdi se po domě. Hezky hlavu vzhůru, usmívej se a snaž se nekoukat jen na své kroky. Jestli tě mamka s botama z domu vyžene, využij chodbu nebo třeba zahrádku před domem. Ze začátku se plně soustřed na chůzi, choď pomalu a vnímej každej krůček. Postupem času přidej rychlost, sebejistotu a zvedni hlavu vzhůru!
Dolaď detail ...
Stoupni si s botkama před zrcadlo, párkrát se pootoč, projdi se ... a hlavně se usměj! Úsměv okouzlí každého. Choď sebevědomě a upraveně. Podpatky bys neměla nosit každý den, protože hlavně ve vývinu (cca do 18-22 let) se tím ničí noha. Navíc zvaš, jaký oblečení se k nim hodí. K černým lesklým botkám asi zas až tak moc neladí skate mikča a džíny. Naopak si k nim oblíkni třeba sukni, šaty a podobný holčičí oblečení.
Úsměv a mávat
Chůze dobrá, oblečení doladěný, takže přišel čas na to vytáhnout se začínajícím jarem svůj úlovek. Ale i přesto, že doma si chodila jako Victoria Beckham, může se (a nejspíš i stane, prootže nerovný chodníky jsou daleko horší než perfektně rovná podlaha doma :D), že prostě slítneš. Nic se z toho nedělej, zkrátka se opět postav, zasměj se sama sobě(popřípadě dodej něco vtipnýho, třeba: "na tomhle musím ještě zapracovat!") a jdi dál ;-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 An Booze An Booze | Web | 5. dubna 2012 v 2:17 | Reagovat

podpatky jsou nejlepší. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama