Štěstí si za peníze (ne)koupíš!

20. března 2012 v 19:07 |  Mé úvahy, zásady a schválnosti
Jen si to představ ... zasni se :) ...
Zavři oči a představ si svůj ráj :). Co to u většiny bude? Typuju to na nejkrásnějšího a nejdokonalejšího kluk, jakýho si kdo dokáže představit... a to je všechno? Ne!
Já osobně si kromě mého Pana Božského (trošku mladšího a jinýho než měla Carrie v Sexu ve městě :D) představím ještě pár dalších věciček. Mezi nimi nechybí samozřejmě dokonalá vila, kde budu mít vlastní posilovu, v garáži bude stát nadupaný BMW, po zahradě bude pobíhat psík s vyplazeným jazykem a večer dám pusu na dobrou noc svým dvoum krásným dětem :)*. A ráno, hned po probuzení a snězení snídaně do postele, která se nejspíž bude skládat z "latéčka" a palačinek se šlehačkou a jahodama, půjdu ke dveřím v mé přepychové ložnici, otevřu je a vykoukne na mě ta nejkrásnější šatna o velikosti minimálně malý tělocvičny =D. Každý ráno si tak budu moct vzít jako prachatá manažerka do své práce nový kostýmek prestyžní značky, k tomu elegantní košili a všechno sladím kabelkou a botkama třeba od Louise Vuittona. Na večerní podnikový večírek si místo toho vezmu slušivé koktejlky a boty na pořádným podpatku, popadnu za ruku svýho věrýho manžela a může se jít!
Krása =). Jenže! Kdyby to bylo tak jednoduchý, jako namalovat čtverec, asi by se půlka světa netrápila hladem a nepokojem. Jenže my prostě nemůžem za to, že máme své (ne)splnitelné sny :/. Vzpomeň si ... třeba jen na Popelku, jak jí z chudoby vytáhl krásný dokonalý princ na bílým koni (leda toho koně vystřídalo BMW :) a dovezl si jí do svého úžasného paláce, kde žili šťastni až do smrti :). Ach jo!
A i když nejspíš takhle nikdy nedopadneš, jako 90% všech holek, radost ti i podle uiverzitního výzkumu můžou udělat i "obyčejné" nákupy oblečení, bot, knížek, filmíků, ... :) záleží jen na tobě. A nebo si prostě lehni, zapni sluchátka a ponoř se jako Sněhurka za svým princem :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 17. června 2012 v 23:48 | Reagovat

nevíš, co je to za mobil? napiš mi na blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama